ívfény Creative Commons License 2017.03.07 -1 1 43059

szerintem is van abban igazság, amiket leírtál! én még mondtam is, anno, hogy alap autószerelői tudás nélkűl veszélyes ezeket a kis masinákat berhelgetni, mert a műszaki megoldások egy az egyben olyanok, mint a nagyokon és attól , mert  mopedautóban van egy kormánygömbfej, ugyanolyan veszélyes, lehet adott esetben, ha meghibásodik, vagy roszul van szerelve. de, ha már szegény Daty mégis rákényszerűl a szerelésére, akkor, talán az lenne a nagyobb baj, ha magára maradna és kút főből, fabrikálna. így jobb, ha kap segítséget, talán kisebb esély van, elkövetnie szarvas hibát, ami aztán később visszaüt? persze benne van az is, hogy a segítséggel bátorítjuk és esetleg nem kéne?  hány olyan mopedautós társunk lehet, aki  eleinte azt hitte a villáskulcsra, hogy a reggelihez való eszköz, de aztán belerázódott a dolgokba valahogy. aztán persze vannak akik sosem lesznek kész, autószerelés tekintetében. ezt minden felnőtt, ép elmével rendelkező embernek, magának kéne tudnia, hogy alkalmas a feladatra, vagy sem! ha nem tudja az ember a korlátainak határait, akkor hiába minden, úgy is, menni fog előre és vagy falnak megy, vagy nem... Datynak is ki tudja, mik a határai? lehet ő tudja, hogy sokkal többre képes, csak segítség kell neki? nem tudhatjuk. ezt neki kell tudnia!

Előzmény: Miklós51. (43058)