nemleszelpatriarcha Creative Commons License 2017.03.05 -1 3 445181

http://lifetilt.blog.hu/2011/05/09/bitch_air_a_kurva_jarat

 

 Vajon honnan jönnek ezek a csajok akik kielégítik ezt a keresletet. Amikor azt mondtam ezek a lányok közöttünk élnek, akkor azt bizony úgy értettem, hogy teljesen átlagos csajok a szomszédból. És ez a legdurvább, hogy ezek a lányok közelebb vannak hozzátok mint azt bárki gondolná. Személyesen ismerek olyan lányokat (igen többet) akiknek barátjuk van évek óta, sőt dolgoznak is mellette, de havonta 2-3 alkalommal elmennek egy Londoni üzletembehez kefélni. Kap érte 300 eurót és megy haza a barátjához a „barátnőimmel csajos estét tartottunk„ kifogással. Nem kevés ilyen van, és higgyétek el nem 10 nem 20 és nem 100 lányról beszélek aki ezt csinálja. Most majd biztos jön az, hogy nagyon sajnálnak, hogy ilyen körökben mozgok ahol én csak ezt látom.  De azért én megkérdezném, hogy egy suliba járó szülői támogatás nélküli huszon 1-2 éves lánynak mégis honnan az Istenből van pénze végig fesztiválozni egy nyarat, vagy úgy mégis az a 65.000 forintos Guess táska és Dior napszemüveg mégis miből van ? Hihetetlen és felfoghatatlan számú átlagos külsejű lányokról beszélek én itt, amiket egy úgymond külsős fel sem foghat és én ezért nem is hibáztatom.  A modell ügynökségek és a rendezvényszervező irodák fele ezzel foglalkozik, és olyan mindenki által ismert hálózatok közvetítenek lányokat Európába vagy akárhova Budapesten, amiket én itt most nem szeretnék megnevezni.

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (445178)