portoocsi Creative Commons License 2017.02.28 0 0 12990

Kedves Kollégák :)

 

Igaz, már közel két éve nem aktivizálom magam a fórumon de a gombfoci gyűjtése és a játék szeretete máig

megmaradt, sőőőőt !

A hétközi börzével kapcsolatban: már hónapok óta kerülget a témával pár gyűjtőtárs és nem konkurenciája, hanem kiegészítője szeretnének lenni a találkozóknak.

Annak idején amikor létrehoztam a börzét ( 10 éve ) akkor az vezérelt, hogy a gyűjtők találkozhassanak egymással, eszmét és gombfocit cserélhessenek.

Az évek során azt tapasztaltam, hogy én már gyakorlatilag csak a személyzet szerepét töltöm be, főzöm a kávét, hűtöm az ásványvizet, sütöm a pogácsát :) A gyűjtési területemen ( 60-as évek ) nem volt cserelehetőségem.

Páran pedig kapacitáltak, hogy miért nem hétvégén tartom az összejöveteleket.

Ezért döntöttem úgy, hogy befejezem, kapóra  jött, hogy Balázs ( apunk ) vállalta hétvégén a vendéglátói egységében lebonyolítandó rendezést.

Ez is tiszavirág életűnek bizonyult és átkerült Szigetszentmiklósra.

 

 

Vannak viszont elég sokan, főleg a budapestiek, akiknek jobb lenne a hét közbeni randevú, gondolom azért került a fórumra a kérdés. Töprengtem a dolgon és bár cserélgetni ezután sem nagyon tudnék de feláldoznám magam a gombfoci oltárán és HA IGÉNYLITEK, rendezhetünk hét közbeni börzét is kiegészítve és dúsítva ezzel a gyűjtők igényeit. 

Én is jártam a múzeum börzéjén, színvonalas klassz volt de nekem is hosszú volt az utazás.

 

Tehát az a kérésem, ha igényelnétek mondjuk egy évben egyszer esetleg kétszer a Szent István parki

hétközi börzét, jelezzétek felém itt vagy az   ocsi@porto.hu  címen.

 

Ha van rá szép számmal igény akkor nagyon szívesen folytatom.

 

Csók