Lorinc_d Creative Commons License 2017.02.27 0 2 656456

Osszehasonlitaskeppen, en meg ugy dontottem hogy kiviszem a szinten 6 eves fiamat a Bayern-Hamburg (8-0) meccsre, akkor egy rovid beszamolo errol is :-)

Jegyvasarlas az ugy ment hogy penteken (mert meg akkor is volt boven jegy) a neten kb. 3 perc alatt megvettem a ket jegyet, igaz regisztralnom mar nem kellett mert volt mar accountom de annak az elkeszitese is kb. 4-5 percet vesz igenybe, nem kell hozza mas mint egy E-Mail cim, egy password es egy bankkartya szam (szurkoloi kartya, regisztracio, szkenner, ugyan mar). PDF kinyomtat, masnap irany az Allianz Arena.

Kozlekedes eleg ratyi, dugo mindenhol ugyhogy kb. 20-30 perccel a kezdes elott sikerult a stadionhoz erni. Persze a kapuknal nagy sorok, mondjuk a parkolo felol erkezve egybol mellenyes stewardok terelik a jonepet tovabb a tavolabbi kapukhoz mert ott kevesebben vannak. Igy is eltart egy ideig amig bejutunk de mondjuk egy 75 ezres stadionnal ez szerintem belefer. Az elso 5 percrol sikerul lemaradni de ez ahhoz kepest azt mondom hogy flottul halado dolog ha azt veszed hogy 75 ezres telthaz, alig 30 perccel kezdes elott ertunk oda, korbe kellett menni majdnem az egesz stadiont mert a jegy a tuloldalra szolt, es meg a bufeben is gyorsan magamhoz kellett vennem ket korso sort meg a gyereknek egy spezit es egy pattogatott kukoricat. Jah, a bufeben a fizetes Allianz kartyaval megy ami volt mar nekem de toltenem kellett ra penzt (ezt megtehettem volna online elore is), ez is belefert mindezek mellett ugyhogy azt mondanam, a szintido nem rossz a szervezok reszerol sem.

A meccsrol nem nagyon van mit irni :-) 8-0 gyereknek persze bejott, akarna hogy menjunk meg...

Erdekesseg, a vendegszektor mellett ultunk, Hamburgbol jottek legalabb ezren, nemcsak a vendegszektorban hanem a kornyeken sok helyen elszorva, mellettunk is egy hamburgi tag ult, pedig Hamburg-Munchen alig 800 kilcsi.

Minden szektor bejaratanal persze stewardok /stewardessek hogy az olyan elkesok mint mi is ne benazzanak tul sokat hanem mielobb a helyukre keruljenek / uljenek.

Előzmény: Matt (656437)