Betfair user Creative Commons License 2017.02.25 0 1 3004

Milyen más bizonyíték kell ha egyszer tényleg lassúak a régi eszközök? Ha nagyon akarnák, biztos meg tudnák csinálni hogy egy 5 éves készülék is tűrhető sebességgel fusson legalább amikor böngészni akar az ember, de hát hülyék lennének ha így tennének, mert akkor sokkal kevesebben vennék meg az új eszközöket, de így viszont sokmilliót értékesítenek az évente kiadott eszközökből, ki van ez találva részükről. Ez a legújabb dolog is amit írtam, hogy naponta tolják az ember pofájába azt hogy frissíts, még akkor is ha te nem akarsz, de nem baj, előbb-utóbb megunja és frissít, aztán rá lesz kényszerítve hogy megvegye a legújabb eszközt mert annyira lassú lett a régi a frissítés után. Lehet hogy valakit nem zavar ha egy régebbi eszköz döcögve fut, de én elvárom hogy semmi akadás se legyen, ezért se fogom tovább frissíteni az Air 2-esemet a 9.3.1-ről, amire én használom, arra úgysem kell a legújabb rendszer, jó lesz még pár évig, de aztán már nem biztos hogy apple cuccot vennék. iPhone 5-ösöm volt 3 évig, de tavaly inkább egy Galaxy S7-re váltottam, lehet hogy a következő tabletem sem apple lesz már.

Előzmény: Aszpirin (3002)