nyman Creative Commons License 2017.02.24 0 0 8057

Par megjegyzes.

"0.) A Citi Bank ellopta-lenyelte az 5000Ft alatti citiforintokat. Nehogy már nem legyen veszteségünk átálláskor!"

0. Nekem atmentek a citiforintok erste forintok. Azota viszont nem gyulnek.

 

"2.) ERSTE HIRNÖK E-mail szintén pontos, de szintén kimarad néha és máskor, mint az SMS."

Ilyet meg nem tapasztaltam. A Citinel igen. Engem inkabb zavar, hogy a kisosszegu mozgasokrol is kuld sms-t es emailt, illetve ha atvezetek a szamlak kozott, akkor arrol meg kettot is.

 

 

"3.) ERSTE NETBANK = TOTÁL KÁOSZ "

Ezzel egyetertek. 

 

"3.a.) Az egyenleget semmilyen formában sem közlik! Citi sem tette..."

Milyen egyenleget? Eleg sokfele infot latni. Sot a citihez kepest meg azt is, hogy a fordulonap ota mennyit fizettel be.

 

"3.b.) A MAX-os hozamokat sem közlik sehol sem. Citi sem tette, de kiszámpolható volt."

Van egy erste forint nyilvantartas menu. Ott kovetheto. (Nalam meg mindenutt nulla szerepel a tranzakciok mellett)

 

"3.c.) A MAX-os 4%-os cégek (3-6)-szor drágábbak, mint a maszek azonosat árusítók. NEM ÉRI MEG!"

Itt mire gondolsz? Kategoriak vannak. Mint pl. benzinkut, divat stb. 

 

"4.) AZ ÉLELMISZER 1% AMI A CITI-nél 3% VOLT ! Nehogy már ne járjunk rosszabbul."

Ez tenyleg szopas.

 

"5.) A CITI HITEL THM-et az ERSTE HITEL THM csak 250EFt feletti igazolt jövedelemnél képes ALUL MÚLNI!"

Ezt nem ertem. Ez miert szamit? Hitelkent szerintem egyetlen hitelkartya nem eri meg.

Előzmény: Hapo (8056)