Adrienn Toth Babics Creative Commons License 2017.02.24 0 0 48

Sziasztok! Nekem 2-éve van ez a betegség. Úgy kezdődött,hogy el kezdett menni a hasam. Egy kis idő múlva,amikor már vért is láttam benne,kissé megijjedtem. Egy idelyig ez így folytatódott (mert persze nem mentem orvoshoz, megjegyezném,a milyeink mind bambák ),amíg egy napon trombózist nem kaptam a tíz éve visszeres lábamon. Ekkor döntöttem el,hogy elmegyek mostmár az orvoshoz. Diagnózis aranyér lett,és trombozis,amit meg is akartak operálni. Mivel nemet mondtam,ezért heparint vagyis verhigítót kaptam,amitől a véres hasmenésem csak egyre erősebb lett. Otthagytam a helyi korhazat. Elmentünk egy kissé modernebb kórházba,ahol mindkét lábam megoperálták. Mikor 4-hónap múlva visszamentem,kértem konzultációt a másik nem csillapodó hasmenéses problémámra. Béltükrözést ajánlott a doki. Az előkészület nagyon kellemetlen volt. Hányingerem volt a szer izetől. A narancslé picit javított rajta. Itt a nagy nap. Nen feltem,gondoltam a szüléstől nem lehet rosszabb. Hála Istennek kibirtam. A diagnózis nem örvendeztetett meg. Kiírták a kezelést,mit honapokig szedtem,de nem segített. Ezután édesapám előrukkolt a szuper ötletével:egyél csípőspaprikát,mert én azt hallottam,hogy begyógyítja a fekélyeket. Ok . Két napig ettem. Aztan ahogy elkezdett ömleni a vér..... senkinek nem kívánom! Gyorsan,kórház! Egy hónapig szúrtak mindenhová! És mindez a tetves csípőspaprika miatt! Ki ne próbáljátok soha!!!! Most egyenlőre jól vagyok. Nem mindent meséltem el, mert két év alatt többször voltam beteg,mint egészséges, és persze az a sok mellékhatás.... de mindegy. Még hozzátenném: nekem egy-két alma evése után napokig gorcseim vannak! Nem ajánlom senkinek!!

Előzmény: 606v525 (35)