Shima29 Creative Commons License 2017.02.22 0 0 2948

Értem, szóval hatásos.

Elmondanátok hogy mennyi ideje kezelitek magatokat?

Ha van róla előtte utána képetek, szívesen megnézném (én már feltöltöttem egy ilyen kép-párost).

 

Még egy kérdés.

Régebben nagyon-nagyon sokat kerestem a különböző módszerek hatásosságáról, és rengeteg előtte-utána képet nézegettem.

Az IPL, lézer és hasonló hatásfokkal működő társaikról szinte csak olyanokat találtam, hogy kezelés előtt, majd PÁR hónapos kezelés után (szó sincs olyanról hogy évekkel azután).

Ezzel szemben az elektrolízisről jó pár képet találtam, amelyek nem hónapokkal hanem ÉVEKKEL az utolsó kezelés elvégzése után készültek.

(Ajánlom a hairtell.comweboldalt, igaz angolul van.)

És az eredmény 99%-os maradt évekkel azután is.

Régebben írta a Doktor úr hogy nem véletlen az, hogy nem adnak az IPL szalonok írásos garanciát, mert akkor mehetnének akár évekig ingyen a kezeltek, és egyszer csak megunnák,

a gép amortizálódna, de az újonnan kezeltek száma csökkenne, és rossz hírét is keltenék a szalonoknak.

Így jómagam sem mentem verni az ajtót hogy mi az hogy 20 kezelés a legmagasabb hatásfokú beállításon nem hat. Hanem beletörődtem.

A lézert nem mertem, mert nagyon csúnya égési sérüléseket lehet szerezni azzal a módszerrel.

 

Összességében én úgy gondolom hogy az elektolízis lehet hogy egy régi elavult technika, de az FDA (Food and Drug Administration) egyedül ezt a módszert ismeri el véglegesként.

https://www.fda.gov/forconsumers/consumerupdates/ucm048995.htm

Az IPL-nél egy olyan erősségű sugárzás éri a bőrt, ami abban nem okoz kárt, de a hajhagymában sem, csak roncsolhatja a gyökerét.

Az eletrolízis a tű végén keletkező áram hatására csak a hagyma pusztul el. Legfeljebb 2 alkalommal pusztul el végleg, de általában elég 1.

Itt erősebb a hatás, mert begyullad a szőrtüsző.

Tehát ha vissza is nő, az fele vagy negyed olyan vastag mint előtte.

Például hónaljban első kezeléskor volt 400 szál. Második alkalommal már csak 100.