pointofview Creative Commons License 2017.02.20 0 0 2142

Az a "gond", hogy én sosem "pasiztam", nagyon távol áll tőlem ez a műfaj... no meg kisgyerekek mellett ez nehézkes is.. :) Szóval én csak komoly kapcsolatokban gondolkozok, arra viszont még nem vagyok képes, mivel érzelmileg a férjemhez kötődök..

 

A futást próbáltam, egészen inszalaggyulladásig sikerült erőltetni a témát.. :p ott most pihi...

 

Munkával ideig-óráig le tudom kötni magam, de elég egy rövid beszélgetés vagy találkozás és lőttek az egésznek...

 

Nem csak a te exed szórakozik, kevés ilyet látok a környezetemben, hogy tényleg sikerül normálisan megbeszélni a dolgokat... hát talán a kulcs ott volt, hogy nem vártuk meg amíg végleg megutálja mindenki  a másikat, mert ott már megszűnik civililzáltnak lenni mindenki szerintem... Ennek meg így ez a hátránya, hogy mindenki beleragadt érzelmileg nyakig... kicsit ő is, új barátnő ide vagy oda..

 

Már ilyen válásfeldolgozó csoportokat nézegetek a neten :p, de most elég szűken férne bele időbe is, pénzbe is... volt esetleg itt valaki ilyenen, van tapasztalat?

Előzmény: Törölt nick (2141)