Törölt nick Creative Commons License 2017.02.18 0 0 74240

Szia Laci,

 

Köszönöm!

Eddig 2 ELMÜ-s regisztrált emberrel beszéltem, mind a kettő mondta ezt a 10-s vezetéke dolgot - az egyik még sírt is a telefonba, hogy mennyi jó 6-s kábele van még a pincében - és még árban is hasonlót mondtak: 35-40k.

Néztem az elosztótáblát a tábla peremének kül mérete 280 x 315 (31,5 cm széles) itt még van 27cm helyen a bejárai ajtó befordulójáig.

Azt gondolom, hogy akkor egy 15-18 cm-t még lehet menni biztonságosan, így olyasmi táblát kell nézni, ami kb 50 cm széles (20 modul?).

 

Kijön a szerelő, megbontja az órát, áthúzza a kábelt, majd ad egy számlát és egy munkalapot (?).

Ezután hívnom kell az ELMÜ-t, hogy jöjjenek plombálni? Kb ez a menetrend?

Előfordulhat az, hogy az ELMÜ nem plombál, hanem azt mondja hogy vigyem ki a kerítéshez (5m) az órát?

 

A szekrény egy Hensel 1 mérős, 3 fázissal (3x16) a szekrény fedele nem UV álló, elég nehéz már rajta átlátni, volt ebből rinya is a leolvasásokkor.

Mekkora az esély, hogy kapok még valahol uilyen típusú szekrényt, vagy rá passzoló szekrényfedlapot?

(tudom, hogy nem az én dolgom lenne, de ha megbontják az órát, akkor lehet, hogy megcsináltatnám ezt is, ha nem egy horror pénz + lehetne nem UV álló is mert raktam köré egy szekrényt)

 

Kösz b

 

 

 

Előzmény: Lacivill (74239)