nanu01 Creative Commons License 2017.02.17 0 0 5951

Kedves Sorstársak! ÉN is Ars Medicás voltam,öt évvel ezelőtt,dr D. G. operált,3 fokú aranyérrel,gyulladt nyálkahártyával.A műtét úgy sikerült ahogy,tavaly "ázott " el vérrel az alsónadrágom,rögtön sebészet,aki a nyálkás váladék miatt,vastagbéltükrözést javasolt. Az eredmény:"kissé gyulladt nódusok,"a descendesben,40cm-nél,4mm-es semipedunculált,NBI mellett Kudo IIIspit pattern polipot távolitottam el.Tonogénes kúpot kaptam a gyógyulásomra.

2017.februárjában,ismét vérzés,melyre a diagnózis: "békés,4 fokú aranyeresség,apróés nagyobb caruncullák a canalis analisban." "a canalis analisban érzékeny caruncula"

Az orvos aurobin kenőcsöt irt fel,illetve ,ha az állapotom 2 hét múlva nem javulna,menjek vissza.Nem szoktam panaszkodni,de a fájdalom főleg székeléskor erős,álló helyzetben is érzek,egy feszitő,lüktető érzést.Szerintetek érdemes megvárnom a 2 hetet,vagy menjek vissza előbb.Rágugliztam a "caranculára" azt irja szemölcs(nyers hús) .

Azt nem égetni szokták? Volt már valakinek ilyen?A válaszokat előre is köszönöm!