foveon Creative Commons License 2017.02.17 0 0 60185

2x30 nap nyomozas utan kaptam egy irmanyt a postatol hogy nincs meg a csomagom igy jartam. semmit nem irtak hogy hol meg mikent tunt el, mi az oka vagy barmi info. semmit. termeszetesen cimzettkent semmi jogom es igenyem nem lehet semmire hiaba en fizettem mindent. annyi van hogy megteritik a kart de csak ha van igazolas az ararol. ezt nem teljesen vagom hogy a teljes arat vagy mit mert erre mar nem birtak kiterni a 2 soros levelben, 60 nap alatt...
lenyeg hogy kaptam egy angol igazolast amivel a felado tudja inditattni a karteritest.

en idokozben visszakaptam a lovettat a pp-tol, de nem tom ez kinek a penzebol jott vissza. az igazolast szivesen elkuldenem a faxinak probaljon meg karteritest igenyelni. mas kerdes hogy az elado rohadtul nem volt segitokesz semmiben, mar a feladasnal latszott. a legutobbi levelemre nem is valaszolt, pedig akkor irtam hogy inditsa meg a kerestetest es a karteritest a feladoi oldalrol.
erre nem valaszolt, ennek ellenere atkuldenem neki a dolgokat.

viszont az ebaybol teljesen eltunt minden ami ezzel a vasarlasal kapcsolatos. nincs benne a historyban a levelezesben, igazabol ugy sehol. hogyan tudnam megis elkuldeni neki a pdf-et meg az levelezest? erre valami otlet? pp historybol?