HerChastitySlave Creative Commons License 2017.02.17 0 7 2358

Sziasztok! Nemrég találtam rá erre az oldalra, eddig főleg angol nyelvű fórumokat olvastam a témában. Úgy döntöttem, hogy megosztom veletek a történetem, legalább valami sztori is legyen itt a sok apróhirdetés között.
Bevezetésnek annyit, hogy 24 éves egyetemista srác vagyok. Régóta izgatta a fantáziám ez a téma, sokat olvasgattam, keresgéltem ezzel kapcsolatban.
Kipróbálni nem igazán volt lehetőségem a dolgot, volt egy barátnőm akivel együtt voltunk közel másfél évig. Igaz gyönyörű szép lány volt, tökéletes alkattal, nagyon szerettük egymást de a szexuális érdeklődésünk teljesen eltérő volt. Nekem vannak különböző fétiseim mint a kikötözés, domina-szolga szerepjátékok, lábfétis stb.. Neki ezek nem fértek bele, sőt ami egy kicsit is eltért az „átlagos” szextől az neki már sok volt. És hiába volt minden más tökéletes, ez előbb utóbb sajnos kiütött. Vége lett a dolognak.
Ekkor döntöttem el, hogy igazából nincs mire várni, kipróbálom a dolgot egymagam. Rendeltem egy  CB6000-es erényövet magamnak az internetről. Hamarosan meg is jött, én meg elkezdtem vele kísérletezni. Először kitapasztaltam a jó méreteket, beállításokat stb., aztán elkezdtem rövidebb-hosszabb ideig hordani. Először csak a koliban a szobámban, aztán mikor már megszoktam egyszer-egyszer elmentem benne egyetemre, előadásokra is. Viszont 3-4 napnál tovább soha nem bírtam ki, túl erős volt a csábítás. Gondolkodtam, hogyan lehetne megoldani a dolgot.
Ekkor jött képbe egyik lány szaktársam, aki nagyon jó barátom is egyben. Nagyon jóban vagyunk, szinte mindent meg lehet vele beszélni. Egy bevállalós, kis tetovált, piercinges, hardcore-metal stílusú leányzó, hosszú fekete hajjal, barna szemekkel, jó mellek, szép kerek fenék egy szóval nagyon csinos. Nem volt szégyenlős a csaj, bármikor lehetett vele akár a szexről, akár perverz témákról beszélni mindenféle feszültség nélkül és ezt sokszor meg is tettük. Simán elmondta, hogy mik a fantáziái, hogyan szereti csinálni és hasonló dolgok. A lábfétisemről is tudott, sőt egyszer egy buli után mikor egész este fekete harisnyában és tornacipőben volt és én majd megőrültem érte feljöttünk a koliba kicsit ittasabb állapotban és én megkérdeztem tőle, hogy adhatok-e egy csókot a lábára? Simán bele ment a dologba és csak röhögött rajta, bár már benne is volt egy kevés. Nah de visszakanyarodva a témához, eszembe jutott, hogy elmondom neki ezt a dolgot aztán lesz ami lesz.
Egyik délután átmentem hozzá és elmeséltem, mit csinálok és megkérdeztem tőle, hogy esetleg vigyázna-e a kulcsokra. Persze először nagyon meglepődött, kicsit furcsállta de végül belement a dologba.
Megbeszéltük, hogy milyen időközönként adja vissza. Először kezdtünk három nappal, aztán lett belőle öt és végül egy hét. Azután minden hétfőn este ide adata a kulcsokat, én lerendeztem magam, aztán visszaadtam neki. Ezen kívül soha nem esett szó a dologról. Együtt jártunk órákra, előadásokra, bulizni stb., ugyanúgy beszélgettünk, viccelődtünk mint azelőtt de soha nem emlegette a dolgot, nem kérdezett semmit, teljesen közömbösen kezelte a helyzetet, mintha nem is lett volna. Énis kerültem a témát, persze sokszor az őrület határára kerültem, és egyszer be is próbálkoztam, hogy idő előtt visszaszerezzem a kulcsaim. Nem jártam sikerrel, és azt mondta, ha még egyszer idő előtt megemlítem a dolgot, abbahagyjuk az egészet, akkor megijedtem szóval többet nem is fordult elő. Teltek a hetek, nagyon jól működött a rendszer, heti egyszer megkaptam a kulcsaim, könnyítettem magamon aztán vissza adtam neki, és várhattam a következő alkalmat.

Egyszer mentem a kulcsokért úgy ahogy szoktam. És akkor ért az egyik legnagyobb meglepetés. Közölte velem, hogy el van maradva a holnapi beadandó feladattal és ha vissza akarom kapni a kulcsot, akkor bizony meg kell, hogy írjam helyette. Teljesen lefagytam, köpni nyelni nem tudtam. Előtte még soha nem csinált ilyet, csak szó nélkül ideadta, és ment minden a maga rendje módja szerint. Ott álltam ledöbbenve, ő mosolygott és mondta, hogy nem viccel. Még félig lesokkolva, de közben végtelenül frusztrált és felizgatott állapotban visszamentem a saját szobámba és nekiültem megcsinálni a beadandó dolgozatát. Egy-két óra múlva mikor elkészültem vele, átvittem neki ő pedig ideadta a kulcsaim. De még másodszorra is sikerült meglepnie aznap este. Azt mondta, hogy reméli jó munkát végeztem, mert ha nem lesz ötös, akkor a következő alkalommal tovább leszek bezárva. Teljesen meg voltam zavarodva. Persze rohadtul izgatott de nem értettem, hogy mi ez a hirtelen váltás. Eddig teljesen közömbös volt nem érdekelte a dolog aztán egyszer csak hirtelen „zsarolni” kezd vele. Azt mondta, ha négyest kap akkor plusz két nap, ha hármast plusz négy, és ha kettes akkor plusz egy hét, és nincs kegyelem. Mindezt fülig érő vigyorral. Aztán ideadta a kulcsom én lerendeztem a lerendezni valót, persze pillanatok alatt elsültem főleg, hogy ilyen durván felizgatott náhány perce, meg már amúgy is bennem volt egy heti adag. Aztán vissza mentem hozzá, leadtam a kulcsom, és aztán még jó sokáig ottmaradtam beszélgetni, de mintha mi sem történt volna előtte, többet szóba se hozta a dolgot. Két nap múlva kiderült a dolgozat eredménye. Négyest kapott rá. Délután mondta is, hogy ez plusz két nap az alap egy héthez, de akkor azt a kilenc napot kerekítsük fel tízre. Újabb meglepetés volt ez tőle. Kezdtem úgy érezni, hogy kezd bejönni neki a dolog. Próbáltam tiltakozni ellene, de mondta, hogy ne panaszkodjak vagy elfelejthetem a kis játékunkat. Úgyhogy beletörődtem a sorsomba. Tíz hosszú, és őrjítő nap után végre visszaadta a kulcsom. Mikor könnyítettem magamon és vittem neki vissza a kulcsot, mondta, hogy mivel most is kibírtam tíz napig ideje emelni, úgyhogy mostantól tíz nap lesz a limit. Mindezt persze ördögi vigyorral az arcán. Azt hittem, kidurran a frissen visszazárt farkam. Nem akartam elhinni. De nem is ragozta tovább, lezártnak tekintette a témát. Úgyhogy ezúttal újabb tíz nap következett. Persze továbbra sem jött elő beszédtémaként a dolog kettőnk között. Idő közben elkezdett panaszkodni, hogy nagyon megromlott a kapcsolatuk a barátjával. (Igen azt el is felejtettem mondani h közbe végig volt palija, de ez igazából semmit nem befolyásolt, a kettőnk kis titkáról nem tudott semmit). Mivel jó barátok voltunk mindent elmondott. Sokszor mentünk át egymáshoz mindenfélékről beszélgetni, és olyankor ezek is szóba kerültek. Aztán, ahogy telt az idő egy-két hét múlva szétmentek a faszijával. Maga alatt volt, rögtön hozzám jött, elpanaszolni a gondját, baját. Elmentünk a legközelebbi szórakozó helyre ahova az egyetemisták járnak. Iszogattunk, szórakoztunk, próbálta kiadni magából a bánatát. Aznap este hajnal kettő körül kísértem fel a koliba a szobájába. Kicsit sok pia lecsúszott előtte, már mindketten jól voltunk. Mikor felértünk még leültem nála, beszélgetni még egy kicsit. Egyszer csak váratlanul megkérdezte, hogy megnézheti milyen is egy erényövbe zárt farok élőben, és hogy végülis minek is őrzi a kulcsát. Nem igazán emlékszem mennyire lepődtem meg, de volt már bennem elég sör úgyhogy mindenféle szégyenlősség nélkül megmutattam, már úgysem volt mitől félni. Nagyon tetszett neki, és persze fülig ért a szája. Aztán elraktam és nem is történt semmi több aznap este. Teltek múltak a napok és valahogy egyre többször jött szóba a bezárt farkam, tetszett neki a dolog és mostmár nem úgy viselkedett mint azelőtt, persze a kulcsot így sem adta vissza hamarabb. Egyre jobban érződött kettőnk között, hogy itt valami többről van szó. Egyik nap az óráink után felmentünk hozzám filmezni. Egyre közelebb kerültünk egymáshoz, ment az összebújás, simogatás és egyszer csak elcsattant az első csók. Vadul egymásnak estünk, persze a farkam be volt zárva, majd meg őrültem, ő viszont annál jobban élvezte a helyzetet. Akkor már hat napja lakat alatt voltam, elképesztően kívántam, de nem volt kegyelem.  Mind a ketten teljesen be voltunk indulva, de persze én semmit nem tehettem, úgyhogy az lett a vége, hogy kinyaltam.  Ő egy óriásit élvezett, én viszont maradtam úgy ahogy voltam, a farkam majd kitört a ketrecből, könyörögtem neki, hogy engedjen ki de ő csak nevetett és mondta, hogy felejtsem el. Aznap este nálam aludt, de előtte még felment a szobájába egy két holmijáért meg hogy rendbe szedje magát. Mikor vissza jött levette a ruháját, combfix meg fekete csipke tanga és melltartó volt alatta. Az volt a kegyelem döfés számomra. Látta mennyire szenvedek de csak nevetett és mondta, hogy én akartam ezt a játékot, hát tűrjem a következményeit… Aznap este még legalább háromszor kinyaltam és órákon át kényeztettem a lábait is. Akárhogy könyörögtem neki, nem volt hajlandó kiengedni.  Mikor már teljesen kielégült, befeküdtünk egymás mellé az ágyba és elaludt. Én persze egész éjjel szenvedtem, alig aludtam valamit. Másnap reggel mikor felébredt meg kellett masszíroznom, majd miután végeztem hanyatt feküdtem az ágyon ő pedig ráült az arcomra, csak úgy tocsogott a puncija a nedvességtő. Miközben én nyaltam ő előre hajolt és elkezdte szopni a bezárt farkam, semmit nem éreztem belőle ugyan, de annál inkább nyaltam, ahogy csak tudtam. Egyszer csak felnyögött és leborult rólam. Majd közölte, hogy ügyes fiú voltam, és ugyan nem járt még le a tíz nap de most kivételt tesz. Előszedte táskája legaljáról a kis kulcsokat, nekem majd kiugrott a szívem a helyéről az izgalomtól, a farkam pedig majd szétfeszítette az műanyag kis ketrecet. Végre kinyitotta a lakatot és levette rólam, pillanatok alatt olyan kő kemény voltam mint még soha. Rám ült és elkezdett lovagolni, persze nem bírtam sokáig pillanatok alatt elsültem, de akkorát élveztem mint még soha. Teljesen lezsibbadtam tőle. Nagyon élvezte a szituációt, de mondta, hogy neki ennyi nem volt elég, gyorsan összeszedtem magam, és nyomtunk még egy vad szenvedélyes menetet, karmolt harapott a kis vadmacska, azért ezt már tovább bírtam. Másodjára is hatalmasat élveztem. Mindketten kidőltünk, majd kis idő után mondta, hogy tegyem vissza az övet a helyére és kéri a kulcsokat, indul az újabb tíz nap. És újabb hosszú napokig tartó szenvedések következtek. Persze a történet itt nem állt meg, attól a naptól fogva a barátnőm lett és azóta is együtt vagyunk, és szeretjük egymást, én megőrülök érte ő pedig élvezi és ki is használja a kis kulcsok adta lehetőségeket. De tovább már nem folytatom mert így is elég hosszúra sikeredett. Remélem azért nem gond, hogy egy egész regényt írtam és azért valamennyire feldobja majd az oldalt, és azért élvezhető.