Törölt nick Creative Commons License 2017.02.15 0 1 487

Hmmm, Nyami, Sok-Sok Finom Pinaszagú, Mocskos Bugyika! :P ;)
Annyira Hiányzik nekem is, csak nincs mostanában lehetőségem a nőismerősök szennyestartója közelébe férkőzni... :(

Sajnos a párom tisztasági betétet használ (inkább bugyikat venne az árán és összepiszkolná nekem :P ), így már hosszú éve nem élvezhetem ezt a csemegét itthon... :(

Bezzeg az exem anno, a Világ Legfinomabb Pinája volt nekem anno, amíg együtt lehettünk, az Ő édesen mocskos, nedves pinaszagú bugyijait azt tudnám mutogatni! ;)

Tizenpár éve párat lefotóztam, miután titokban kiélvezkedtem magam rajta (és aztán Őmagán is, mindig csodás messzire illatozó pinája volt, lucskos, szagos bugyiban, bármikor kinyaltam és Ő élvezte... ;) naná!)...

Ha megtalálom az archívumban, beküldöm ide szívesen a megmaradt fotókat. ;)

Még most is kőkeményen feláll a faszom, ha a szenvedélyes forró 69-ekre gondolok, amikor direkt nem hagytam munka után megfürödni, mert úgy édesen és mocskosan kívántam, hogy a szenvedélysen illatozó, erotikusan mocskos nagy pinájával a számra üljön és orgazmusig kinyalhassam, Ő pedig jakaival és nyelvével kényeztette a faszom! (Régi Szép Idők... :'( )

Tíz év után még mindig Nagyon Hiányzik az Édesen Mocskos, Forrón és Nedvesen Illatozó Pinája és a pinaszagú bugyijai...

Előzmény: sikamloo (486)