605sri3.0 Creative Commons License 2017.02.12 0 0 21147

Szia!

A Planet a gyári szintű programozó, nekem a hardver is gyári. A kihangosítót, tempomatot, HI-FI-t is és egyéb gyári cuccot is csak ezzel lehet aktiválni. A szoftver írja ki hogy mennyi lehetőség van vissza, nem léptem ugyan túl hogy akkor valóban mit csinál. A tieddel nem hiszem hogy lehet egységeket programozni, kiolvasni és hibakódot törölni azt minden olcsó, ingyenessel lehet. A márka szervizben is ezt használják, mikor mondtam hogy nekem is ilyen van akkor kiakadtak hogy honnan vettem. Lehet szerezni nem is nagy ár. Mert ugye ők azt mondják hogy a gyári dolgokat csak ők tudják állítani, aktiválni. Te kitudod olvasni a szerviz beírások is? Mert ugye ha valamit cserélnek komolyabb dolgot pl turbót akkor be kell tanítani újra a paramétereket különben nem úgy dolgozik ahogy kell és ezért van az hogy idő előtt tönkre megy.Szerintem ebből van sok meghibásodás.  Márka szervizben ha jól megcsinálják és beállítják szoftveresen akkor a nyoma ott marad és látható hogy mikor és milyen kilométeróra állásnál cseréltek dolgokat. Csak hogy ugye ezt nem sokan csinálják meg, a sufni tuningba meg talán nem is tudják az ilyen lehetőséget. Nem írtam de természetesen 407-ről írtam az kis eszmefuttatásaimat.

Üdv.

Előzmény: TatásTibi (21146)