(M)Ákos Creative Commons License 2017.02.11 0 1 72928

Szóval, akkor él a mélynyomó, csak kevés a basszus?

Hogy állsz a kilométerekkel?

Hangosan hallgatod a zenét?

Ahogy írtam, nekem viszonylag sok idő kellett, mire bejáródott a cucc.

Kb. fele hangerőről és kicsit kopogós hangzással indult a mélynyomó, amit eleinte azzal kompenzáltam, hogy felhúztam a basszust.

CANTON Advanced setup menüben minden beállítás oké?

Kombiban állítólag jobban szól (nekem az van), neked?

A szoftver verziód egyezik az én kiindulási verziómmal, persze ez nem jelenti azt, hogy a Tiednél nincs valami gebasz.

(Nekem Amundsenem van, ami egyébként a navit leszámítva kb. ugyanaz.)

Hardveres hiba, ami esetleg előfordulhat (bár kicsi az esély): érintkezési probléma, ami miatt az egyik csatorna nem megy rá a mélynyomóra (kéttekercses hangszóró van benne.)

A frissítés viszonylag kockázatmentes, csak pár dologra kell figyelni, de ha nekivágsz, akkor csak saját felelősségre...

2 megjegyzés: a service menüben véglegesen benne marad a frissítés dátuma/ideje, és hibakódot fog generálni, amit csak (VCDS) kábellel lehet törölni.

Egyébként működik minden hibakódtörlés nélkül is.

Sajnos ezekről a "kütyüs" dolgokról keveset tudnak a márkaszervizekben (tisztelet a kivételnek)...

Külföldi fórumon azt írta egy szervizfőnök srác, hogy a frissítő lemezeket automatikusan kapják DVD-n a Skodától, bár ki tudja, mi van M.o-n.

Bár a legutóbbi szoftvert 2 kereskedésben is "megtalálták", amikor ismerős révén érdeklődtem, úgyhogy talán nem mese.

A szervizt úgy tudnád rávenni a frissítésre, hogy felveteted a panaszodat munkalapra, és nem hagyod, hogy szóban elhajtsanak.

Keress, ha gondolod...

Előzmény: Paragon1985 (72916)