jzp2107 Creative Commons License 2017.02.02 0 7 60995

 

nem azt mondom hogy nincs szükség nyilvántartásra, igenis van (igazából botrányos, hogy az mtsz-nek nincs ilyenje)

azt mondom (kár, hogy nem jött le) hogy ahelyett hogy "felületet" fejlesztünk/fejlesztetünk valakivel, ami csak viszi az időt/pénzt, lehetne használni a már bejáratott dolgokat

fórummotort se állunk neki fejleszteni ehelyett, mert ez már van és működik, nem?

 

"de azt sajnálom, hogy még mindig azt látod, hogy TUHU, vagy OSM."

 

Güszi, ÉN? Én tartok itt? most ez komoly?

direkt nem írtam ki hogy tuhu meg osm

hogy ne legyen vörös posztó

 

ezt az idézetet vajon kitől másoltam? (tegnapi)

 

"Vélelmezhetően valahonnan megszerezték a trekket, és gyorsan felszerkesztették, bizonyítandó hogy az OSM a jobb."

 

 

amire én gondolok az olyasmi lenne, hogy x ember elhatározza hogy dokumentálja az ország turistaútjait, önkéntes alapon, szépen felosztja egymás között az országot, túra közben fotózik, trekkel és nem utolsó sorban jól érzi magát :-)

túra után pedig feltölti a trekket, fotókat (akinek technikai problémája akad, itt még mindig segítettünk mindenkinek, ezt olahtamasnak írom hogy "nem várható el")

Első olvasatra jó nagy munka, másodikra viszont kiderül hogy nem munka, mert csak fotózni kell túra közben, túrázni meg ugye szeretünk

És van rá esély hogy egy idő után mikor elkezd "feltöltődni" a projekt tartalommal, egyre többen kapcsolódnak majd be. Hiszen nem kell hozzá semmi, csak egy okosteló vagy gps+fényképező

Előzmény: Güsziológus (60984)