sunnysun333 Creative Commons License 2017.01.31 0 0 673386

Kedves jó Dzsemmy barátunk, látod, ez egy nagggyon jó irás volt!  Nem szégyellem bevallani ,hogy 7 év után végre most értettem meg a befújt-lefújt diffuzor lényegét...:)

Pedig anno többször olvasta mróla, azt hittem ,hogy értem, de mégse igazán (Mondjuk annyira borzasztóan nagyon nem is érdekelt, de ha már annyit beszélnek róla, akkor miért ne?)

 

A lényeg, hogy értelmesen és érthetően írni is tudni kell! Kell hozzá adottság, érzék, tehetség! Ez nagyon jó. Minden szava arany!

 

És még a diffuzornál is érdekesebb volt az ECU-ről irt apróságok...    

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

A "szponzor" meg "sponzor" szavak írásán rúgózást pedig azzal próbálnám csillapítani ,hogy mivel én lehetőleg németül olvasok mindent, számomra ennél a szónál természtees az s betű...  

Mint ahogy én tokent használok, mert mindenhol németül ezt olvasom... Aki ért jó, aki meg nem, az meg mit keres itt????

 

És nem óhajtanék végtelen okoskodó mélymagyar fejtegetésekbe belesüllyedni, hogy most miképpen írjuk a diszkót, meg a dzsemet, meg a többi szót...

Előzmény: Jam Clerk (673338)