dénes42 Creative Commons License 2017.01.29 0 1 90518

Az Ariston Thermo Hungária céget szeretném értékelni egy picit. Ilyen elmeroggyant, paraszt csapattal még nem találkoztam. Egy nap 3 telefonbeszélgetést kezdeményeztem velük egy konkrét megrendeléssel kapcsolatban. Ezalatt a 3 telefonálás alatt minimum 6 gázos emberrel beszéltem úgy, hogy közülük 2 még egy másik hobbittal egyeztetett. Csupán annyi érdekelt volna, hogy az általam több mint egy hete rendelt alkatrészt most gyártják, náluk van már, vagy talán már elküldték. Ilyen ködösítéseket mondtak: majd visszahívjuk..., múlt héten volt több, most elfogyott..., megrendeltük, jövő héten megérkezik...

Mindezt onnan tudom hogy kamu volt az egész, hogy aznap este jött a szerelő a cuccal, és beszerelte, azt ami elvileg még meg sem érkezett. Egy hölgy például azzal kábított, hogy kapcsol egy melléket, ott talán segítenek, de zongorázott egy kicsit a telefonon, és persze letette. Eszébe sem volt senkit sem kapcsolni, max. a vibrátorán egy fokozatot. Téli hónapokban igencsak rossz fűtetlen lakásban lakni (2 kis gyerekkel)