Dr.W.Gy. Creative Commons License 2017.01.17 0 0 654937

Nincs ezzel a cikkel semmi baj, de olyan nagyon mélynek nem tekintem. Az újságíró dolga, hogy kérdezzen, amit akar. Szerintem épphoyg hamar leállt és nem feszegette a kérdéseket. Aki tud olvasni a sorok között, pontosan érti. "keine Antwort ist auch eine" mondja a német. Egyébként az jobban zavaró, amikor a kérdező többet beszél, mint az interjúalany. Ott van egy 10 soros kérdés, aztán jön rá egyszavas válasz. Sok újat nem tudtam meg, nagyjából így tekintek én is rá, mint ikonra, szent tehénre, de meglehetősen alulmotiváltan futballozva itthon a bajnokságban. Értem én, hogy az EB eufóriából hazajőve nehéz belezökkeni a hazai valóságba, de egy igazi profi attól az, hogy utána is képes a kibaszott albán gombfocicsapatot kiejteni és nem elkúrni az egész idényt tokkal-vonóval. Szóval van itt nekem egy kis magyarázkodás feeling, meg mellébeszélés a lényegi kérdéseknél, de hát legyen. Én sose adtam nagyra az ilyen húdeőszinte leszek riportokat. A pályán eldől minden. Ahogy ő is mondta, a táblázat nem hazudik. Ha egy csapat, aki tavaly 20+ ponttal bajnok lett, de most 4. a táblázaton, 19-ből 8 meccset nyert meg, 27-el a harmadik legtüöbb gólt kapta, az igényelne önvizsgálatot.