gibbonpitti Creative Commons License 2017.01.01 0 0 13895

5ös lábra test és ott indul....  :)

 

a pesszimizmus meg megalapozott....hidd el.kisebb az eber,de alapvetően csak 2 féle pózban beépíthető...míg a c-s webo akármilyenben.....szó szerint.egyedül a vizes kör légtelenítése szab határt.a szabályzás meg ennél is tökéáletes ha elég gyorsan fordul meg benne a víz és nem nyitott a vízköre.amit leírtál vmi hibára utal.ha diaggal megnéznéd lehet az ntc-je már nem tökéletes.

 

amíg egy c-s kályhát minél többször használsz annál többet megy,és itt állóra gondolok nem kiegre,addig sajnos az eber üzemóra növelésével elkezd elvérezni.kezdem....a befuvóventije rendszeresen csapágyas lesz,vagy elfogy a keféje....ez sajnos annyira mindennapos h egész jó ára van egy ventinek bontottan.ha nem kerámiagyertyás akkor 1 max 2 szezon után cserés....ha lángszitás akkor dettó.....én kipróbáltam egy c-s webastot és egy d5ws kályhát egyszerre használni....egy házat fűtöttem vele....párhuzamosan voltak kötve....webo csak átnézve....az eberben új kefék és új hagyományos gyertya új szitával....karácsony előtt már gyertya cserés volt a szitával és március elején már a ventije is megállt.a webasto megy a mai napig....ez már az 5. szezonja...mellette van még másik kettő is beépítve.és a három c-sből egyben sceréltem eddig befuvót és egyben izzítót...nem nevezném rossznak annak tudatában h 3x110nm-t fűtenek...

 

a segítség meg....mi nem szoktunk szétfaragni semmit sem,mert azt nem adhatjuk vissza ügyfélnek.ergo pl az eber panelt nem kezdte még egyikünk sem ezért megismerni.az opel d3wz kályha csak autón keresztül tech2-vel vagy op-commal érhető el...sem az edith-et sem a régebbi eber diagot nem fogadja...sajnos.és én ugyan opelezek,de nem szoktam ebereket javítani. :)

 

gondolom ha te valamivel eltökölsz napokat,heteket és esetleg invesztálsz is bele néminemüt akkor feltételezem h nem szívesen osztod meg mindenkivel a tudásodat...és ha nincs meg a másik félben ugyanaz a szaktudás akkor sajnos az álltalad feltárt ifnóhalmaz is részben vagy inkább sehogy sem fog érvényesülni.

 

 

az sem zavarna ha ebből szeretnél megélni....legalább lenne még egy olyan ember akit érdekel is a dolog és nem csak a pénzt vadássza.nekem sem ez a fő csapásirányom...de igyekszem minél jobban megérteni és pont ezért nem szeretnék mindenféle kályhával foglalkozni.megtanultam mindet,de nekem elég a vizes 12voltos webasto szekció.

Előzmény: Attix71 (13893)