Papalac Creative Commons License 2016.12.30 0 0 66201

Köszi. Akkor nem lehet a lambda szonda se a bűnös, mert beindítás után is dadog a motor és a hátsó szonda olyan 0,4V-ot ad stabilan. Az első működik. Az FHP is jó kell legyen, mert szépen indul az autó. Az alapjárati motor is szépen szabályoz. Mondjuk mintha kicsit magasabb lenne az alapjárat mint régen volt, de szépen beáll és stabil.

Még lehet fals levegő vagy üzemanyag ellátási probléma. Üzemanyagszűrő, AC, injektorok.

AC indításnál beindul és leáll, tehát működik. Egy érdekes dolgot találtam, hogy a környezetvédelmi lámpa nem világít. Beindításnál sem. Nem tudom, hogy kéne-e neki. Az ODB nem adott vissza semmi hibát.

Bent voltam a rönyónál, 3-ra adtak időpontot egy diagra. Megvigasztalt, hogy ők is csak találgatni tudnak majd. Felvetettem a kompresszió mérést, azt mondta azzal nem szokott gond lenni. Javasolta az injektor tisztító adalékot. Azt beleraktam. Egy másik kuncsaftnak is azt rakott bele :-)

Ez nem rossz javítási mód. Ha nem javul hozza vissza az autót, megnézzük.

Már az is eszembe jutott, hogy felszakadt valamelyik motortartó és attól remeg az autó.

Ki kéne szedni az injektorokat, de egyedül úgyse tudom megnézni, hogy jól működnek-e.

Majd harmadikán kiderül vagy beborul.

Előzmény: szabeszka (66200)