matyko78 Creative Commons License 2016.12.25 0 0 9986

                                                   Valaki Szakértö!

 

 

 

Cserépkályhámba csütörtökön hajnalba akkorát zuhant belül két samott tégla hogy csak megjedtem!

Tükörrel megnéztem elemlámpámmal de csak az oldalát láttam hogy ott esett ki az egyik a másikat nem tudom!

Most alig merem füteni, csak 20-21fok van a szobába!Nem e robban fel?Kályhást felhivtam, azt mondta nincs gond majd jövöre átrakja,pedig ki akartam hivni a kataszrófavédelmet lebeszélt róla!Remélem nem lesz gond vele?Pedig csak felénél tartunk a télnek,április 15ig szoktuk használni!Idén májusba is még fütöttünk mert hideg volt pár napig!Nyáron a kályhás a tetejét levette és kipucolta volt benne korom!Meg a kályha oldalán van szelözödugó ott is kinyitotta és ott is volt sok korom!Pedig 2007-ben lett átrakva,mert új kémény lett rakva és visszafelé jött a füst átkellett rakni november kellös közepén!Fekvö kémény volt a két szoba között a felénél belett falazva,és mégis szokott füstölni de idén nyáron újra ki lett bontva a fal és újra belett falazva,de most nem füstöl a kályha!Csak most a samott tégla esett ki!