gibbonpitti Creative Commons License 2016.12.21 0 0 13783

nem oltogatnak mi?

 

menj már át a pug fórumba....ott páran kitalálták a tutit.....állófűtés téren....aztán hogy hogynem nálam minden hónapban van 5-10 olyan 807,ulisse,c8 amiben behal a digitklíma vezérlő...és ez a tuti okosságtól ami sajnos terjed.....meg a mazda csoportban is.....ott speciel a kályha panelját sikerül leokézniuk.....ebből is van heti 1-2......és mindez a tutira hozzáértő otthon fotelból okoskodók miatt van.....és csak a pug helyrehozatala40-50e ft....és onnan lehet megcsinálni rendesen.....a mazda csekély 80ba szokott fájni,mert jó szar kiszerelni a kályhát.

 

az miért baj ha leírom h diagolás nélkül lutri???

megveszi az user,mert az eladó szerint mükszik...aztán mégsem...az eladó meg széttárja a kezét.....gari nuku.....na ilyenkor mi van?kifizeted helyette a lóvét???

és nem hozzám kell hozni diagolni.....vigye hozzád ha ennyire nagy a jóindulatod.te biztos tudsz és akarsz is segíteni velem ellentétben!

 

és ez az érdekes hangnem elgondolkoztató....én idehaza is elboldogulok anélkül h bárkit meg kellene károsítanom....sőt mielőtt felmerülne akit kell azt európai szemmel nézve is igen jól megfizetem......mert ki tudom termelni becsületes munkával!nekem nem kellett a sógorokhoz mennem azért h tudjak boldogulni.....

 

a segítség meg elég kétélű dolog....te itt elbújsz a nick-ed mögé.....osztod az észt...aztán ha kár lesz belőle akkor elkussolsz és se kép se hang(nekem 20 éve ugyanaz a számom és nem tervezem megváltoztatni,már ha érted...)....mert mindig ezt csinálja a hozzád hasonló nagyszájú.sajnos....én nem tudhatom mennyire ért bármihez is a delikvens...akin látom h megfelelő affinitással rendelkezik annak segítek...sőt adok szakmai támogatást h be tudja építeni a fűtését....sőt adok hozzá segédanyagot is!de ehhez meg kell h győzzön.....az amit te leírtál az emberkének az csak félig igaz a bekötésre....ha a digit nincs feltanítva az állófűtés fogadására akkor nem fog így elindulni.....és van ilyen a fósvágen ag-nál....

 

és végül.....minden megtanulható amit ember tervezett és készített......csak akarni kell,de te attól h valahogy,mert ugye nem látjuk a munka minőségét!!!,beszereltél egy fűtést attól még igen messze vagy h releváns infókat szolgáltass.mi is hibázunk,mert emberek vagyunk,de olyankor helyt állok és nem teszek fel semmilyen kérdést.szóval várlak egy beszélgetésre....de mint a jópár hozzád hasonló okos sztem nálad sem lesz ebből semmi.illetve van aki egyszer csak megjelenik,mert nem tudja másként megoldani hatékonyan a problémáját....és olyankor jön a "nem úgy gondoltam" kezdetű beszélgetés.....és én ezeknek is segítek.....mert engem a szüleim arra neveltek h segíts másnak,mert azt adja vissza az élet amit te felé adsz.....na szóval: Kellemes Ünnepeket!

 

 

 

Előzmény: Rozsomák11 (13782)