cuki66 Creative Commons License 2016.12.10 0 3 31216

Sziasztok! 

 

Szerintem kár ezen a lakott kontra resort sziget témán tovább rugózni.  Mindenki az alapján választ,  amit a pénztárcája vagy az igénye megenged.  Ez nem sznobság kérdése.  3 éve,  mikor Sri Lankára utaztunk,  leszálltunk Maleban.  Amit a magasból láttunk a repülőből,  elvarázsolt,  azonnal,  első látásra szerelem lett.  Landolás után a gép 3/4-e kiszállt és én rettentő irigy voltam.  Akkor és ott megszületett az elhatározás,  hogy Maldívot egyszer látnom kell,  addig nem halhatok meg.  El is kezdtem olvasni jelen fórumot.  Sok-sok hasznos infót gyűjtöttem be.  Volt,  aki azt írta,  hogy a lakott sziget is lehet jó,  töredék áron...  Azonnal bújni kezdtem a bookingot....  Találtam is szállásokat....  Viszont a fórumon szinte nem volt olyan,  aki lakott szigetről írt volna beszámolót.  Aki viszont írt,  az nem túl jókat.  Megvettük a repjegyeket,  majd dilemmázni kezdtünk.  Végül a férjemmel arra jutottunk,  hogy vagy resort,  vagy nem megyünk.  Ez az utazás lesz életünk eddigi legdrágább nyaralása,  ezért nem szerettünk volna kockáztatni.  A választásunk így sem egy 5 csillagos szigetre esett,  mert azt végképp nem tudtuk volna kigazdálkodni.  Nekünk nem fontos a medence,  ha ott a gyönyörű óceán.  Egy 4 csillagos sziget lett végül,  all inclusive ellátással,  hogy ne kelljen számolgatni,  s ha szomjasak vagyunk,  ihassunk,  amikor csak úgy tetszik.  A férjem most is szkeptikus,  mert nem tudja elképzelni,  hogy a Maldív nyújt annyival többet,  mint a vörös tenger tizedáron.  Azt mondtam neki,  hogy amíg nem láttad,  nem tudsz véleményt mondani,  illetve párhuzamot húzni.  Már csak 3 hónap,  és megtapasztaljuk a MESZ érzést....  :-)  A szülinapomat ott töltöm,  már nagyon várom!  

 

Ui: mindenkinek nagyon sok szép élményt,  legyen az lakkott vagy resort sziget...  :-)