Törölt nick Creative Commons License 2016.12.07 -10 10 132215
Mar bocs hogy megint hozzaszolok a "nagyok" dolgahoz....de...Voltam bent a ZF-PF-be...vagyok most kint belole a sajat akaratombol. Tudom hogy mi van bent es tudom hogy mi van itt kint. Ralatasom azert volt es most is van hogy ."Egy mindenkiert-Mindenki egyert" szlogen mukodik is a zart forum tagjai kozott,ha veletlenul esetleg egy kivulallo,betevedo, m@rh@sagot kerdezne vagy meg szakmailag is esetleg pont olyat ami valahol meg fedi is a valosagot....de rogton megkapja es mutatjak az iranyt neki hogy....ho-ho nem ugy van az am...es elkezdodik a "csures-csavaras"...meg hogy olvasson vissza...vagy hogy ott a reggelink.Persze hogy mar elbatorodik valahol es mar nem fog hozza szolni....lehet hogy soha tobbet! Most lehet engem "savazni"lehet nem szeretni...betudom! Viszont ha felfejlodnek a tagletszamok a zart csoportokban es itt most mindkettore gondolok...akkor a fo "Anya" foromon,azaz itt nem lesz aktivitas es leul egy ido utan pedig ritkulnak a belepo hozzaszolok....aztan mindannyian tudjuk mi kovetkezik azutan....Ne legyen ebben igazam mert en sem szeretnem ezt de sajnos kikovetkeztetheto a mostani iranyvonalakbol.Ez meg elegge hulye megkozelites hogy"majd ha kierdemli"meg hogy "kopogtatni kell"! Nem vagyunk ovodasok de az iskolapadbol is kinottunk...ugyan mar....Es nem a sertodottseg szolt most belolem,foleg nem a "gyerekes"igy az 50 eveimet taposva. Reszemrol ez most csak egy meglatas innen is kell megkozeliteni mielott megint felporogne miattam szemelyem miatt a forum:)) (Most lehet minuszolni)