Törölt nick Creative Commons License 2016.12.06 0 0 283

Sziasztok! Nem tudok női árakat, de érdekelne. Azt vettem ugyanis észre, hogy feleségem egyre többet költ hajfestésre. Ő veszi, én festem. A 800 forintos nem jó, mert....aztán lett 1500, az azért nem jó.....felment az ár 2000 forintra, de az sem jó, egy egész áruházban nem talál magának. Sem színt, sem minőséget sem, mert...az ő haja különleges...mindig ezt hallom. Most ott tartunk, hogy kb 10 ezer forintot költ festékre egy alkalomra, ez több féle szín, mert nincs a piacon olyan, ami neki tetszene, ki kell keverni....már most szóvá tettem ezt a 10 ezer forintot...erre megkaptam, hogy előttem mesterfodrászhoz járt és 20-30 ezreket költött egy vágásra/festésre...és ő nem éri be egy átlag festékkel....pedig egyszerű nő, tök alap fizetéssel, nem élt luxus életet. De azt mondja, minden nő ennyit költ, nem is érti, miért akadok ki. Valóban minden nő 20-30 ezret költ vágásra/festésre? Ez egy alap ár? Egyedül anyámat ismerem ilyen szempontból, de ő neki jó a 800 forintos festék is, ezt tudom és pár ezer a fodrász egy alkalommal.