reclipse Creative Commons License 2016.12.02 0 0 3290

nos, a december elseje hangzásilag nagyon jó volt, nem voltak hangosak a dobok, viszont volt több olyan pillanat, mikor collins fuvolázása annyira rossz volt, hogy komolyan megütöttem volna miatta (konkrétan az összes ehhez a hangszerhez nyúlása, valamint a tenor saxos témái felerészben)... azt altsaxos fújásai frankók voltak, de három dalt, a dinosaur, level five, thrak) egyszerűen tönkretett a bénázásával... az nyilvánvaló, hogy belew gitártémáit akarja/akarják valahogy pótolni ezzel, de egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy senkinek nem tűnik fel a zenekarban, hogy ez egyszerűen SZAR... levinben és jakszykban kellemesen csalódtam... utóbbihoz annyit azért hozzáfűznék, hogy gitárosként eléggé felejthető amit produkál, viszont biztos pont énekileg... itt jut eszembe, hogy az indiscipline "énekelt" verziója elsőre meglepett, s majdhogynem tetszett is, de a végére nagyon éreztem ezt a "sehol nincs adrian előadói dinamikájához, frontemberi munkájához képest" érzést...

összességében nagyon jó koncert volt, a második blokk egyértelműen rávert az elsőre (pedig abban két kedvenc dalom is szerepelt, amit collins teljesen tönkreb@szott)...