A210 820 08 21 Creative Commons License 2016.11.25 0 0 3359

Akkor ez jól felszerelt darab,a mi matyink full fapad volt,de jó autó volt,csak a kora,meg a szervókormány miatt cseréltük le a Sparkra.Ebben már van villanyablak,fordulatszámmérő,klíma,szervó meg központi zár.Az egyébként érdekes,mert a vezető ajtajában nincs motor,csak egy vezérlőkapcsoló,ami működteti a másik három ajtó motorjait.

Most vettem hozzá egy univerzális távirányító egységet,az egy külön motorral működteti a bal elsőt és úgy a többit.Érdekessége lesz ennek a projectnek,hogy a távirányító tudja a csomagtér vezérlését,meg az ablakfelhúzást is.Az ablak nem annyira,de a csomagtér izgatta a fantáziámat,ezért a német ebayon lőttem 10 euróért egy olyan csomizár aljzatot,ami a nálunk szerintem ritkább bowdenes távnyitáshoz való és nálam ezt a zárat egy,a csomagtartóban elrejtett erős elektromágnes fogja működtetni rövid bowdennel a távirányítóról,illetve bentről,az ajtó aljára berakott nyomógombról.

 

A ködlámpa nálam is hiányzik,én egy kerek ledes nappali menetfényen gondolkodok oda erősen. :-)

 

Előzmény: Törölt nick (3358)