Törölt nick Creative Commons License 2016.11.24 0 0 39123

3db e60-om volt (nem facelift) 130-160e km-el,egyikbe csak 10e km-t hasznaltam,masik kettobe kb 60-80ezret raktam.

180e-tol jottek a gondok termosztatok,generator,szivosor(tobbszor),kipufogoleomlo(2*),lengescsillapitok,inditaskor dadogas->izzitok relevel,lengokarok,turbo,fejegyseg,

reszecskeszuro(olajszaporodas,allando regenerallassal),automata valto "segberugas"+bizonytalan valtasok,kormanymu stb.,,es ezeknek a nagy reszet szelen korforgasban.

 

probalkoztam felujitasokkal,viszonylag jo utangyartottakkal,bontottal,de kivetel nelkul minddel csak meg melyebbre astam magam,mert egyszeruen egyiktol sem kapod kozel sem azt amit a gyaritol.

 

vannak trukkok,okossagok amikkel nem annyira huzosak ezeknek a problemaknak az orvoslasa,an akiknek megfelel a jobbra balra setalgato perselyezett futomu,csattogo utangyartott(felujitott lengcsill.),kormos kipufogo,olajfoltos udvar,huhogo turbo,lokdoso valto stb...nekem akkor inkabb egy skoda oktavia.

--es sajnos en mar csak ilyennek latom az osszes 2009 elotti e60-t,de kivetel nelkul.

kizartnak tartom,h valakik ezt a korforgast vegigviszi epp esszel "egeszsegesen"

Előzmény: 3.d (39121)