Kappa 5.10 Creative Commons License 2016.11.22 0 0 74553

Üdv!

A történet folytatodik.Na azért Checkelt néha meg azért indult akkora füsttel néha mint a szomszéd Liaz-a gyerekkoromba mert a böszme hengerfejes(bocs megfogalmazásért) aki összerakta a Szakál után elvágta az aranyból lévő új jeladósp. vezetékét és annyira kokányul forrasztotta meg bandázsolta h néha összeért a 2 nyers szál.Még mielött rádugtam gépre megnéztem mit művelt.Hát..

Na ezt szépen összeforrasztottam meg teljesen behúztam zsúgorral.Mint ha új lenne.Hiba elmúlt.Jól indul,füstmentesen(ez állitja az adagolónak az előtöltést).Mentem ismét egy nagyobb kört finoman egyszercsak (20km után) megint nincs erő és ha odalépek fekete füst.Vissza a garázsba.Nem látok semmit .Szembe lévő öregnek szólok nyomogassa finoman a gázt.Hát semmi nyomás nincs a coolercsövekbe.Lehúzom nagy nehezen a turboról a xsöveket.Nem pörög.Westgate nincs leragadva.A lapátok éppek,kézzel pörgetve kicsit szorul.

A héten megint leviszem a szerelőhőz azt leveszük.Valamiért arra jutottam h eltört a tengely....

Barátom mondta is azért csinálta mert sokat költöttem rá és már tudja h nem adom el....

Szóval ha valaki tud rá turbot az szóljon.Elvileg IHI VL6 van rajta.

 

Előzmény: Kappa 5.10 (74496)