anblock_italia Creative Commons License 2016.11.17 0 0 92256

Nem hiszem, hogy bármiféle versenyről lenne szó, egyszerűen csak tájékoztatjuk egymást a lehetőségeinkről, terveinkről, elképzeléseinkről.:-)

 

Amúgy általában én is pont azokat a szavakat használva, amiket te is említettél, akkor voltam nyugodt, amikor lenn voltak, és igazán megfelelőnek ítéltem a teleltetési lehetőségemet. De valahogy az idén másként látom, annyi bosszúságom van már az atkák miatt, gondoltam egy kis hideg nekik talán árt. Bár szó, mi szó, télen nem szoktak beatkásodni kétszeres permetezés után, ezzel nincs is gond. Most valahogy úgy gondoltam, egy kicsit edzeni kell őket, egy kicsit nem árt olyan körülmények között lenniük, amilyen a mediterrán tél. Igaz, aztán eszembe jutott az is, hogy az ott élő leandereken gyakorta nincs egyáltalán előző évi levél, de ez alig észrevehető, mert annyi rajtuk a virág, és elegendő nekik az a levél, ami tavasztól nő. Bizony én sem örülnék neki, ha ilyesmi történne velük. Na mindegy, ezt az enyhe időszakot még kivárjuk, a fagybírásuk úgy tűnik működött, aztán csak behozzuk őket, amikor már muszáj.

Előzmény: Ranyu (92255)