Törölt nick Creative Commons License 2016.11.14 0 0 72123

Köszönet a legutóbbi hozzászólásokért, most ültem géphez, hogy leírjam, mi a szitu. A 200-asra tippeltem, most olvasom, helyesen. betettem az egyik ágba egy nyomógombot, nyomva tartva indítottam, majd a felpörgést követően - kb. egy sec. elengedtem a gombot. Tökéletesen felpörgött, gond nélkül nyomta fel 8 barra, a végén leszisszent. Próba képpen megnyomtam a gombot két-három alkalommal közben, s azt produkálta, mint amikor előtte állandóan rajta volt: fordulat megcsökkent, áramfelvétel megugrását a világítás jelezte, rendesen lehúzta a feszkót.

Ennyi tehát a hiba, akkor jól tippeltem, amit egyikőtök meg is erősített, hogy kell lennie valahol egy leválasztó kapcsolónak. Köszönet a segítségért, hálás vagyok érte, nagyon hasznos tanácsokat adtatok. Mivel korábban produkált olyat is, hogy csak szenvedve nyöszörgött, nulla felpörgéssel, gyanítom, hogy nem csak nem bont, de időnként nem is zár az a kapcsoló ott bent.

Szóval muszáj lesz szétszednem.

Ám lehet, hogy csak rövidre kötöm és teszek rá kívülről egy időzítőt az indításhoz. 

Attól függ, mit fogok látni benne.