Vivabalaton Creative Commons License 2016.11.09 0 0 58631

Köszönöm, az egész kérdésfeltevés még fényévekkel ezelőtt (lásd előző ezer hsz-om) azért történt, mert elolvastam ezt, amit ajánlottál. Magamtól, több hete. És itt találtam ezt:

 

 A hozzáadás után kiírja, hogy 400 HUF-al megterheli a számládat (azért, hogy bebizonyosodjon róla, hogy valójában ez a te bankkártyád). 
Ellenőrizd a bankodnál a terhelés tranzakcióját, és keresd meg a  tranzakció azonosító 4 jegyű kódot. (Ilyet keress: PP 3740 EXPUSE.) 
Ezt a 4 jegyü számot kell beírni a PayPal számládon a kártya hitelesítéshez.
Tehát, csak akkor lesz aktív a kártyád, ha a bankszámlán lévő 400-ft-os terhelést átnézed, és megkeresed benne a 4 jegyű kódot, majd visszatérve a PayPal számládhoz, ezt beírod.

 

És itt akadtam el, mert nem találtam a banki terhelés tranzakcióját, nemhogy azon belül azonosító kódot.

Tehát mielőtt 3 hete regeltem, mindent elolvastam, amit a neten találtam tájékoztatókat, talán pont azért, hogy ne kelljen elviselni, hogy majd itt valaki agyhalottnak hív, és miután a fenti terhelést nem tette meg a bankom, ezután tettem itt fel a kérdést, amit lentebb olvashattok részletesen, ezerféleképpen megfogalmazva...

Előzmény: krisztike0000 (58628)