Carina_S Creative Commons License 2016.11.06 0 0 11145

Nem, nem egészen. Figyeld meg az előzményeket is!

 

1./ Mantis Screamer (11135)--> ebben beszél Ő az Ördög jobb és bal keze 2-ről, meg hogy milyen jó poénokat tettek (ebbe is) bele;

2./ Carina_S (11137)--> erre ebben én válaszként a poénokra, én is felhozok pár poént, de az Ezer pofon Ajándékba c. filmből (tehát nem az Ördög jobb és bal keze 2-ből!!);

3./ Mantis Screamer (11138)--> ebben a kommentjében viszont a "Carina_S (11137)"-es van megelőzményezve, tehát itt erre(!!) válaszol nekem;. <---Vagyis ebben már nem lehet szó az Ördög jobb és bal keze 2-ről, mert erről a filmről a "Carina_S (11137)"-es kommentben már nincsen több szó, csak a poénokról, meg a két másik filmről (Ezer pofon Ajándékba, Piedone Afrikában).

 

Te ui. Mantis Screamer két kommentje közül a (11138)-ról beszélsz. Az pedig egy olyan kommentemre válasz, amelyikben az Ördög jobb és bal keze 2 már nincsen benne... .

 

De ha kiderülne hogy mégis arról beszélt, akkor azzal kapcsolatban osztom Mantis Screamer azon véleményét, hogy abban a filmben tényleg nem voltak hullahegyek. <---(Szemben az Ezer pofon Ajándékba c. filmről, amely javarészt igazságosztásról szól... !!!)

Előzmény: Inner Circle (11144)