Törölt nick Creative Commons License 2016.10.31 0 0 52333

Skate Canada - Ma néztem meg a 2 órás összefoglalót! :D Először a párosokat adták! A Meagan DUHAMEL / Eric RADFORD kettős kiemelkedett, csak róluk érdemes beszélni! Nagyon szépen koriztak! A nőknél Evgenia MEDVEDEVA nagyon szép volt, a ruhája is a legklasszabb volt a többiekhez képest és a választott zenéje is nyugtatólag hatott rám! A programja csodálatos volt, nemcsoda, hogy ő nyert! Picit nőiesedett is 1 év alatt! Jó volt látni a sérüléséből visszatért Kaetlyn OSMOND-ot! Remélem egyre jobb lesz majd! Satoko MIYAHARA ma is elbűvölt! Egy csoda ez a japán lány! Elizaveta TUKTAMYSHEVA a Kleopátrára ment. Jó választás, mert hasonlít is az egyiptomi uralkodóra! Kiköpött mása! XD A jégtáncban nagyszerű volt Tessa VIRTUE / Scott MOIR visszatérése! :D Tessát mindig is imádtam, ők voltak a legjobbak! :D De a második Madison CHOCK-ért is nagyon odavagyok! :) A fiúknál Yuzuru HANYU-nak drukkoltam a legjobban, még van hova gyakorolnia! De ő nagyon klassz koris! Ma végül Patrick CHAN nyert!

 

Remélem majd Alaine CHARTRAND, Rika HONGO, Mirai NAGASU és Joshi HELGESSON is jobb lesz ennél! Ők még nincsenek formában! :(