foveon Creative Commons License 2016.10.28 0 0 58451

adjatok tanacsot: vettem egy kis kompakt filmes fenykepezogepet angliabol. ipse 100%-os. leiras szerint hasznalt de jo allapotu (In good condition. Including bag). kepeken semmi kulonos nem latszik a gep rendben van. az ara eleg jutanyos volt mert egyeduli licitalokent 1 egesz fontert megnyertem.

namost megerkezett a gep. vegig van repedve az elolapja (ezt nem is ertem hogy sikerult mert eleg massziv, talan szetszedtek mert a csavarfejeken latszik hogy hozzanyultak). ez a repedes a kepeken nem latszik mert egyben van az egesz csak kozelrol nezve lathato hogy ott mar kette valt az anyag. az elemtarto fedelen levo kormok mind le vannak torve igy az csak lifeg, max szigszalaggal lehetne helyen tartani (csak ott meg pont utban van a pant). nyilvan a kepeken ez se latszik hisz lecsukott elemfedel ajtoval fenykepezte le.

momentan elemem nincs, meg nem tudtam kiprobalni. de az objektiv gyuruje korul is van valami gyanus feher ize (van ugyanilyen masik gepem es azon nincs ilyen es nem is latszik gyarinak).

azt mar nem is mondom hogy jo budos az egesz.

 

a lenyeg nem is az ara, hisz egy font nem sok, de a fuvar 13font volt. nem lenne gond ha rendben lenne a cucc. ez igy nekem nem franko, mit lehet csinalni?