Weasley Nora Creative Commons License 2016.10.26 0 0 47570

Sok mindenben egyetértek veled, annak ellenére, hogy jobb a véleményem a könyvről, mint Neked. :) 

Pl. az, hogy inkább hasonlít egy fanficre, nem minden alap nélküli... Én is gondoltam rá, hogy biztos vannak hasonló kaliberű fanfiction-ök, azzal a különbséggel, hogy ahhoz Rowling nem adta a nevét (nyilván jó pénzért). 

-------------- SPOILER --------------

Nekem Piton karaktere volt teljes mértékben hiteltelen. A szófordulatai, cselekedetei szerintem ellentmondtak annak a Pitonnak IS, akit a 7. legvégén a merengőben láttunk. (Plusz ugye miért maradt volna életben a másik világban, ha egyszer már azelőtt megölte őt Voldemort/Nagini, mielőtt másképp alakult Voldemort sorsa...?) Érdekes, viszont én Draco-nál éreztem azt, hogy talán túlságosan is igyekeznek tisztára mosni... Bár öröm volt olvasni, hogy Harryék és Draco könnyebben túltették magukat a gyerekkori ellenségeskedésen, mint pl. anno Piton és Sirius. Viszont nekem Harry, Hermione és Ron eléggé hitelesnek tűnt, még inkább azon is gondolkodtam, hogy csoda, hogy nem változtak többet azok után, amin keresztülmentek. (Bár, Harry döbbenetesen agresszívvé vált egy ízben, igaz, az egy alternatív világban volt...) 

Nekem Rose karaktere borzalmas, szomorú, hogy Hermionénak és Ronnak egy ilyen kis hólyag a gyermekük. 

--------------- SPOILER VÉGE --------------------

Én előrendeléssel, akciós kuponnal 2200 forintért vettem book24-ről, teljes áron is 3300 körül van. 

A színházi előadásról viszont eddig rosszat nem olvastam, azt nagyon dicsérik. 

Előzmény: ---:Jani:--- (47568)