ívfény Creative Commons License 2016.10.26 0 0 49828

hagyjuk most az én rendszerem!, mert túl leragadtatok ennél, holott én csak egy szélsőséges példaként hoztam fel inkább, hogy lehet így is, ennyiből is! mellesleg az előző 3kw-os rendszerem is 1,1-1,2 körűli bekerülési áron készült tok vonóval, kb 3 évvel ezelőtt!, tehát semmi köze a rendszereimnek a szerencséhez de most ez is mindegy... ami itt a lényegesebb ebben a témában, hogy van solar cég aki 1 milkával is tudja olcsóbban adni amit ad! ugyanazt amit más 1 milkával többért fog adni! mi lesz ezzel a pénzzel, ha az a solar cég csinálja a melót, aki enyivel drágábban dolgozik? ez mindenképpen a tisztes haszon feletti + haszon kell legyen! amikor anno elkezdtem a napelemezést én is solar céggel akartam megcsináltatni, de annyira fogott a ceruza a cégnél, hogy inkább a magam kezébe vettem a dolgokat!, és ebbe több ajánlat kérésnél is belefutottam.  aztán az csak egy plusz hab volt a tortámon, hogy menet közben tudtam még olcsósítani, kicsit használt, de ugyanolyan elemekkel, mintha újat vettem volna, de ezt tényleg ne keverjük bele, nem lenne korrekt... de éppen ezért írtam is lejjebb, hogy új panelekkel, 1,5-1,6, milkába lenne a 5kw-os rendszerem, csak ezt nem nézi senki, mindenki az 5kw/1 milkánál ragad le és azon rugózik, hogy ne így, meg ne úgy, meg veszélyes, meg nem etalon,  stb...!  tehát, ha az új panelekkel meglett volna 1,5 milka körűl a rendszer anyaggal, engedéjjel, mindenestűl, akor még mindíg a + 1 milka, kimutatható, a solar cég javára, ha szolár cég csinálta volna a rendszert, ha azt veszem alapul, hogy valaki itt írta, hogy 2,5 milka körűl van manapság egy rendszer telepítés cusammen, egy solar cégen keresztűl. na! ezen kell elgondolkodni! hol 10-15%-os haszon ez??

Előzmény: Törölt nick (49822)