ívfény Creative Commons License 2016.10.25 0 0 49815

"Oké, örülünk az örömödnek de ne legyen ez (5kWp/1M) az etalon az idetévedő olvasónak :)"

 

én, amit írtam az csak egy példa! nem kötelező jellegű senkire nézve! csak egy lehetséges altarnatíva!, annak, aki műszakilag meg is tudja csinálni. de, még annak sem feltétlenűl! de, gondolom ide felnőtt emberek járnak fórumozni és el tudják dönteni, hogy mire képesek, mire nem? ez valami olyasmi, mint amikor megy valaki külföldre. lehet gyalog is menni, meg repülővel és egyebek! azért, mert én elindulok gyalog, és azt megírom egy fórumon, akkor azt követni kell? és mégcsak etalon sem kell, hogy legyen a "(5kWp/1M)" nem is azért hoztam szóba a rendszerem!, félre van magyarázva! hanem, csak , mert csípi a szemem, hogy, megy a hülye duma a solaros cégek részéről, hogy nekik, majdnem rezsibe vannak a telepítések! mert 10-15% csak a haszon! :))) röhej!!  na! erre jó példa az én rendszerem, meg itt valamelyik olvtársé, hogy mennyibe van a rendszer, ha ki van iktatva a kapzsi solár cég! de mindenki értelmezze ahogy akarja! vonjon le olyan tanulságot, amilyet akar és bír! a haszon tekintetében, mégegyszer falhívom a figyelmet, hogy az is messzire mutató tényező, amit már egyszer írtam is, hogy, van solar cég, ami millióval kevesebbért megcsinálja ugyanazt, mint egy másik! és valószínűleg nem terézanyák gyülekezete , vagy a máltai szeretetszolgálat központi solár cége a profiszolár?, hanem 1 millióval olcsóbb árnál is tisztes hasznuk lehet?

Előzmény: 8lazo8 (49813)