Törölt nick Creative Commons License 2016.10.19 0 2 129408

:)) Elolvastam,viszont ez több irányból "sántít"...:))  Én szintén a Nagy Tónál töltöm az év nagy részét már több éve! Nem áldozott le az ingatlan "biznisz"a Balatonnál! Sőt!! Évek óta eddig is ment de most megy csak igazán!! Költik a pénzt az emberek nyaralókra,házakra,telkekre,vitorlásokra,stb...:)) Nincs igazán az sz@r amit el ne lehetne adni mostanság.:)) A másik nála a Pálinkatanoda árai... van hétvégi OKJ kurzus és van több heti-havi OKJ kurzus a párlat tanításra és most még a pálinka kóstolások árait nem is említem:)) Persze mindent pénzben mérnek...:)) Volt erre igény,megtalálta a rést,megvalósította! ÜGYES!!!!:)) Facebookon bővebb infó elolvasható,megtalálható a vállalkozásáról,árakról is..:))                De a cefre moslék eltüntetéséről írt gondolatod-felvetésed tényleg elgondolkodtató hogy vajon ő mit kezd vele! Balaton parti összes településen zárt rendszerben működik minden lefolyó a tó védelmében,a földekre sem lehet csak úgy kilöttyinteni mert bilincsbe utána tutira elviszik az embert a rend őrei...:))   (Nekem is nagy gond a cefre moslék főzés után,már a kertem minden sarkába van belőle,asszonykám és szomszédaimban nyaralni vágyók örömére..:))

Előzmény: Jolida (129405)