troglodita Creative Commons License 2016.10.19 0 0 432719

Ez már tényleg OFF itt és inkább telekom téma, de ;-)

Na jó, igazad van, ráadásul az illető utas több dolgot is kifogásolt: késés, klíma, wifi. Amúgy az egyik szentendrei hév szerelvényen is van wifi, de csak káromkodni hallom az embereket, hogy nem tudnak kapcsolódni. (Nekem céges fél gigám van, az a wifimentes övezetekre bőven elég.) Szerintem ez úgy van, hogy kocsinként beszerelnek egy-egy cuccost, ami tud mondjuk 30 klienst kiszolgálni, aztán ha pont 90-en próbálkoznak, akkor megpróbálja körbekapcsolgatni őket, hogy mindenkinek jusson egy kicsi a nagy semmiből. Vagy pedig a későn érkezőket szó nélkül visszadobja. Azért gondoljunk csak bele, egy MIX/A kocsiban simán elfér 150 utas, ha abból csak minden második akar netezni/online zenét hallgatni/filmet nézni, az már iszonyat adatmennyiség, amit menet közben kéne kiszolgálni, ráadásul úgy, hogy közben a bázisállomások is váltakoznak. Alighanem egy kicsit túl nagy feladatot vállalnak azok, akik ilyet ígérgetnek. Vagy minimum azt kéne valahogy elérni, hogy az ilyen wifiken csak bizonyos korlátozott szolgáltatások legyenek elérhetők, online video és más hasonlók nem.

Bocsánat, már mentem is.

ON

Előzmény: vrobee (432715)