lufi.lenti Creative Commons License 2016.10.14 0 0 65432

Köszi!Még a zárbetét cserével vagyok elfoglalva!Majd felhívom őket, hogy mit szólnak a kulcshoz? A kulcsház cseréje volt 6000 ft, az elemet én cseréltem, tegnap azt is kimértem és fullos!Úgy volt, hogy oda vittem az immo miatt ami rosszalkodott és ott hagytam a kulcsot mert egy órát mondtak a javításra, plusz a kocsit a parkolóban! A kulcsban az elem tartó rész el volt törve, kértem, hogy ha a távirányítót megcsinálják és működik a központ zár vele akkor a kulcs házat is cseréljék ki! Na most az immóban a tekercset újraforrasztották a kulcs áramkörére ezzel az megjavult, aztán kipróbálták a távirányítót és arra azt mondták, hogy nem kommunikál vagy nem veszi a jelet (vagy valami ilyesmit) de ekkor már a kulcsházat kicserélték és ezért kértek 6000 ft, mondván, hogy a forrasztás nem került semmibe! :( Mint azóta kiderítettem, a kulcsban jó a mikrokapcsoló, a led  és az elem is de a kapcsolót lenyomva nem világít a led, ebből arra következtettem, hogy valahol meg szakad az áramkör! Kettő kicsi fekete sok lábú bigyó is van ráforrasztva lehet, hogy azok mentek tönkre!Persze ezt csak józan paraszti logikával!

Előzmény: WebNeo (65415)