akineknemmegy Creative Commons License 2016.10.13 0 0 605

(Nem Danika324 vagyok.:))

Szóval nekem még a Long Love sem tud segíteni? Én ugyanis néhány lökés után kész vagyok... akkor örüljek, ha Long Love-val összejön az egy perc, ugye? Nincs értelme megvenni...

A kínai csodacseppet én is kipróbáltam. Nagyon jól működött - legalábbis magamban (éles bevetés előtt is teszteltem). Partnerrel pedig azt eredményezte, hogy egyrészt merevedésem sem volt, másrészt kb 3 perc alatt mentem el... fantasztikus. És sajnos az azt követő potencia csökkenés azóta is van...

 

No, de kedves Tantratanárnő!

Köszönöm a lehetőséget, de nem fogok élni a módszerével.

Őszintén szólva nem hiszek az energia-áramlásos bullshitben, bőven elég volt megtapasztalni ezt a Multi-orgazmusos férfi című ponyvában... Valamint - gondolom- legalább 10-20 alkalmat kellene átélni a fejlődéshez (ha egyáltalán van...). Budapesti felutazással mennyiből jönnék ki? 200 ezer forint? Köszönöm, nem.

Ne fárasszuk egymást, és ne raboljuk egymás idejét promócióval...

 

Ehelyett inkább elkezdek filozofálni és kondicionálom magam lelkileg a felsimerésre: nem lehet megoldani. Ostoba vagyok, ostoba voltam, hogy hittem ebben az egészben, a pozitív végkifejlettben. Nincs. Nekem nem létezik megoldás. Nem tudom, miért vert engem az élet: emiatt a probléma miatt megromlott a kapcsolatom a családommal, elvesztettem barátaim, mivel kizárólag ezen járt az agyam, más céljaimat sem tudtam elérni és bónuszként egy olyan egészséges önutálatot gerjesztett bennem, amit soha az életben nem fogok elhajtani. (Adódik a kérdés: ezek után, így mi értelme létezni egyáltalán?)

 

Miért? Miért pont én?

 

 

Előzmény: TANTRATANÁRNŐ (602)