gibbonpitti Creative Commons License 2016.10.08 0 0 13103

vannak páran ilyenek is meg olyanok is akik hivtak és mondták h nem jó,meg olyanok akik eljöttek és lediagoltam a kályhát és szintén rossz volt.elmondtam mindnek h szezonban nem nagyon érek rá főlek ki meg visszaépíteni a kályhákat,elvileg megértették.most meg telefonálgatnak 1-2 hónap után h akkor csináljam meg....mondom ok...szedjétek ki adjátok a kezembe és akkor 2-3 napon belül biztosan megoldom a javítást......na ez szokott ritkán menni.az egyiknek a szerelője nem akarja kiszedni(mazda 6) a másik lakótelepen lakik és ő azt hogyan oldja ott meg.....én már úgy vagyok ezzel h akinek nem volt sűrgős akkor amikor megtudta h szar akkor most sem legyen......nem fogom azokat az autókat kitolni a műhelyből ezek miatt akik mondjuk májusban foglaltak időpontot.....vagy beállnak a sorba vagy mennek máshoz.utána viszont ha gányolás lett belúőle akkor ne hozzám hozzák h tegyem rendbe,lehetőleg olcsón,mert az előttem javítgató már lehúzta a pácienst szabad szemmel messzíről is jól látható összeggel.

 

nagyon szívesen és rugalmasan próbálom megoldani mások gondját,de a szopatást nem szoktam szeretni.....

Előzmény: balu.maci104 (13101)