Csempa Creative Commons License 2016.10.01 0 0 173260

Ma elindultam életem eddigi leghosszabb futására. Hetek óta készültem rá lelkileg, hogy a mai napon megcsinálom. Erre kér okom is volt:

- Mióta először megláttam a HHh utáni hegysort, azóta akartam végigfutni rajtuk.

- November 5-én lesz egy verseny, amire már jelentkeztem, és még soha nem futottam 21 km-ert, sem 700 méter szintet.

 

Ma el is indultam, de igazából mindent megtettem az azt megelőző percekben és napokban, hogy ne sikerüljön:

Egy olyan cipőben indultam neki, ami teljesen más, mint amit eddig használtam, két napja vettem és még aznap futottam benn 8 km-ert, többet még nem volt rajtam.

Magamra vettem egy ma vásárolt mellényt a folyadék szállítás céljából, amikor még soha nem volt rajtam mellény.

A mellényt teletömtem mindenféle kacattal, hogy megtapasztaljam a cipekedés mikéntjét egy ilyen fura dologgal.

Amikor elindultam, akkor már az elején lévő bemelegítős vízszintes szakaszon 10-zel magasabb volt a pulzusom a szokásosnál, pedig semmi okom nem volt rá, talán valami eu. gond közeleg(?)

Eddig csak 18-akat futottam, 5 vagy 6 alkalommal.

Eddig csak 500 méter szintet futottam 1 alkalommal

Most kijelöltem magamnak egy 21.7 km-es útvonalat 525 méter szinttel.

Az első 30 percben végig azon gondolkodtam, hogy visszafordulni lenne érdemes, vagy legalább rövidebb utat választani, már csak a nagyon fura pulzusom miatt is, a többiről nem is beszélve.

 

Szóval szerintem mindent megtettem, amit csak meg lehet, hogy bele gebedjek ebbe a futásba...