Dávid1224 Creative Commons License 2016.09.29 0 0 15073

Mivel sokan olvassák ezt a fórumot, azért leírom az igazságot.

A gyógytornász és az ápoló 3 évig ugyanazt tanulja, nem értem sokan miért várják a csodát tőlük.

Sajnos a séta, a futás, a biciklizés a jóga, az úszás még mindig nem erősít, ha valaki lát egy izmos jóga oktatót, ő is fitnesz terembe járt.

És akkor miért tart jóga órákat? mert fizetnek érte.

Ha valaki fél felemelni 3kg ot, akkor kezdje kevesebbel. Csak rá kéne keresni, netalán kipróbálni, hogy a legjobb hátedzés az ülve lehúzni a kezünkkel rúdat, abszlút nem terheli a gerincet.

Ha gerincferdülése van, az se a világvége, a gerinc alapból nem egyenes.

Az smr hengert is a sportolóktól vették át. Az izom olyan, ha nyújtjuk szál irányba, akkor erre merőlegesen összemegy, ha merőlegesen nyújtjuk, akkor szálirányba megy össze. Ennek élsportban van értelme, ahol naponta több edzés is van, átlagember simán tudja nyújtani az izmát, ha pedig az ellentétét akarja, edzéssel lehet vastagítani és így rövidül, feszesebb lesz.

Lehet szidni az egészségügyet, de aki megvetéssel tekint a sportra, a segítségre, mert rengeteg oldal ingyen megmutatja, hogy kell használni a fitnesz gépeket az meg is érdemli.

Ez a fórum megy vagy 15 éve és szerintem én írtam elősször, hogy hasznos a fitnesz terem, egy valamit ez is elmond.