Ficzek Úr Creative Commons License 2016.09.28 0 0 23895

Ez az egyik variáció amiről írsz. A másik hogy valamiért nekem nem sikerül a dolog,a legtöbb malackám a 2 évet nem,vagy alig élte meg. Ezzel lett tele a mamuszom. Régebben itt a fórumon nagy élet volt,mostanában alig vannak írások. Akkor olvastam hogy volt 7,9,de a legtöbb talán 11 évet élt malacka. Ehhez nézzük a kettőt. Egy kollégámnak mondta egy állatorvos hogy a rágcsálók átlagéletkora jelentősen lecsökkent. Ugyanis divatba jöttek,és voltak akik a kereset miatt ész nélkül szaporították őket. Így megnőtt a belterjes malackák,deguk száma,ami miatt az átlagéletkor visszaesett. Valószínűleg nekem ebből jutott bőven. Régebben egy rakás ismerősömnek volt kisállata,ma közel 1 hét alatt senkit sem találtam. Mindenki azt mondta hogy az utolsó kisállat után nem kell több,mert rövid ideig élnek. És - főleg ahol gyerekek vannak - ahol szeretik az állatkákat ott ez nem jó mert mindenkit megvisel hogy sűrűn kell búcsúzni.Senki sem beszélt arról hogy sokba kerülnek,sok időt vesznek el,hanem hogy rövid ideig élnek. Ezért inkább lemondanak róluk. Ettől függetlenül lehet hogy igazad lesz és megpróbálom újra,de már a családom sem örülne neki mert rosszul viselem ha itt hagynak. Majd kiderül hogy mit hoz a jövő.

Előzmény: linfury (23894)