frici608287 Creative Commons License 2016.09.26 0 0 131193

Kedves Subi!

A kérdésed nagyon hülye kérdés!

Nem az a lényeg, hogy nálam szétszaggatták-e a bejárót,hanem az összkép!

A legsikeresebb verseny volt,a legtávolabbi útról,a legkésőbbi starttal.

Ez az út messzebb volt mint az 1. és 2. út együttesen,plussz még kb. 50 km.

 

A baj csak az, hogy ha az elején az utakon kifinganak a galambok zöme,akkor az utolsó úton hiába szép az összkép,az már csak a savanyú szőlőt édesíthetné!Pontosan az elején kellene lehetőleg jó versenyeket csinálni,aztán a vége nem baj, ha nehezebbre sikerül!

Mellesleg most nem tartott másfél óráig a lista,+nem 900 m/perc sebességgel jöttek a galambok,mint a múlt héten 265 km-ről.

Az 1. úton küldtünk 500 fölött,most csak 177 db-ot,többen már nem kísértették az ördögöt,eltették jövőre a maradékot,és többen is otthon tartottunk több-kevesebbet,különböző okokból.

Nem különösebben érdekel az eredmény,messze nem azon a szemüvegen keresztül nézem a dolgokat (ellentétben Veled)!

Az 1. útra nem is küldtem,a 2.-ra csak versenyen kívül küldtem.Ha az eredmény körül forogna az agyam,akkor valószínűleg ezt nem "engedem" meg magamnak.

A 3. úton és tegnap a 4.-en szálltam be a versenyzésbe.

Múlt héten lett egy kerületi 3. díjam.Összességében nem panaszkodom,de a kerületben egyesületek,és sok-sok tag levetkőzte magát az elmúlt hetekben.Köztük nem akármilyen eredményes tenyésztők is.

 

A múlt héten is azt mondtam (amikor borús idő volt, és nem felhős!!!A kettő nem ugyanaz!!), hogyha rajtam múlott volna fél 9 előtt nem engedünk.

Tegnap végre kivártuk a 08.20-at (pedig fantasztikusan szép idő volt),meg is lett az eredménye!(Pozitív!)

 

De az alap probléma változatlanul fennáll!

Gyönyörű időben tudunk 08.20-kor engedni,akkor előtte borús időben miért engedünk 7.50-kor??

A díjlistákat megnézzük a 2 úton szembetűnő a különbség!!!!

 

Előzmény: subigalamb (131192)