Tuningpgy Creative Commons License 2016.09.24 0 0 153587

Sziasztok. Szakmai kérdésem volna. Adott egy mercedes c250td régi fajta sor adagolós, ha jól tudom örvénykamrás motor. De ebbe nem vagyok biztos. 5.henger porlasztónál kipufog. Gondolom tűzkarika. A kocsiban állapotot tekintve meg küllemet, na meg az órát os, 250ezer km van. A porlasztót ki tudom tekerni a spec kulcsal anélkül hogy a menet os kijönne a hengefekből? Vagy hogy tudnám nagyobb roncsolás nélkül kivenni? Mert mindent hallottam már. Valakinek valami gyakorlati tanácsa ezzel kapcsolatban? Mert akkor már mind az ötöt kicserélem. Az az igazi. Sziasztok. Szakmai kérdésem volna. Adott egy mercedes c250td. 5.henger porlasztónál kipufog. Gondolom tűzkarika. A kocsiban állapotot tekintve meg küllemet, na meg az órát os, 250ezer km van. A porlasztót ki tudom tekerni a spec kulcsal anélkül hogy a menet os kijönne a hengefekből? Vagy hogy tudnám nagyobb roncsolás nélkül kivenni? Mert mindent hallottam már. Valakinek valami gyakorlati tanácsa ezzel kapcsolatban? Mert akkor már mind az ötöt kicserélem. Az az igazi